Najlepsze seriale ostatnich lat

Najlepsze seriale ostatnich lat

Seriale zawsze pociągały miliony widzów i są popularne zwłaszcza teraz, kiedy na rynku powstaje wiele firm streamingowych. Poznajmy najlepsze seriale ostatnich lat.

Stranger Things

Ten fenomenalny serial stylizowany na lata 80' podbił serca wielu młodszych i starszych widzów na całym świecie. Nie ma w końcu nic bardziej pasjonującego od walki grupki przyjaciół z tajemniczym złem. Młodzi bohaterowie walczą nie tylko z potwornymi stworami z alternatywnej rzeczywistości, ale również z własnym strachem, słabością i dorosłymi, którzy nie ufają w ich wersję wydarzeń. Pomiędzy kolejnymi starciami ze złem muszą oni zmierzyć się również z trudami dorastania oraz znienawidzoną szkołą. Całość idealnie spaja klimat retro oraz świetny podkład dźwiękowy.

Breaking Bad

Jeśli podobał nam się serial Narcos, koniecznie musicie obejrzeć Breaking Bad. To psychologiczny serial, z dużą dawką humoru, ale również akcji, który wciąga bez reszty. Głównym bohaterem jest nauczyciel chemii, który przeżywa kryzys wieku średniego. Kiedy dowiaduje się o chorobie nowotworowej postanawia zrobić coś wbrew sobie - zaczyna produkcję metamfetaminy, co pozwala mu na opłacenie leczenia. Jego apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego mimo sporej odłożonej sporej sumy pieniędzy chce dalej podejmować duże ryzyko związane z nielegalną produkcją narkotyku. To historia o rozpadającym się małżeństwie, kryzysie męskości oraz pogrzebanych nadziejach i marzeniach. Odwiedź stronę Ekino, jeżeli poszukujesz filmów do oglądania.